Duke Dashington

Duke Dashington
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    36

  • Üretici

    Adventure Islands

Duke Dashington platform ögeleri içeren, renkli kahramanı ve bölüm tasarımıyla dikkat çeken bir macera oyunudur. Oyunda her bölüm için tanınan sınırlı süre zorlayıcı bir özellik olarak ön plana çıkıyor.

Duke Dashington, döküntüler içinde hazine avlayan amansız bir kaşif. Neredeyse adım attığı her arazi yıkılmaya başlıyor! Duke'ün hazineleri avlaması için çok hızlı olması gerekli. Peki siz Duke'u yönlendirebilecek kadar hızlı mısınız?

Duke Dashington iPhone ve iPad'inize hem eğlenceyi hem de heyecanı bir arada getiriyor. Yüksek tempolu bulmacaları platformlar, basit kontroller ve 4 farklı dünyadaki bölüm seçenekleriyle yer yer kısa soluklu ancak çok dikkat etmenizi bekleyen maceraya hazır olun. 100'den farklı bölümde Duke'u düzgün hareket ettirmelisiniz. Kontrol olarak ise tek yapmanız gereken karakterinizi kaydırarak engellerden ve tuzaklardan sakınmak. Platform oyunlarına farklı bir bakış açısı olarak Duke Dashington yeni hazineler peşinde gelişmeye devam ediyor.

Onlarca bölümden her biri için sadece 10 saniyeniz olması oyunu tamamlayan ögelerden biri olmuş. Hızlı karar vermeniz, tuzaklara dikkat etmeniz ve olabildiğince çok hazine ele geçirmelisiniz. Bu süre içinde parmağınızı sağa kaydırarak Duke'ün engelleri aşmasını sağlıyorsunuz.

Klasik macera/platform oyunlarından farklı olarak eğlenceli diyaloglar, farklı bir oynanış ve piksel grafiklerle Duke Dashington farklılık isteyen tüm oyuncuları bekliyor. Oyunun cüzi bir fiyat talep etmesi henüz kemik kitlenin oluşumunu engellerken parasının hakkını vereceğini düşünüyor, tüm macera ve platform sevenlere öneriyoruz.

YORUMLAR