Dungeon Survivor 2 1.0.9 (ios)

Dungeon Survivor 2

Dungeon Survivor 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sürükleyici bir maceraya hazır olun.

Macera oyunları arasında önemli bir yere sahip olan Dungeon Survivor 2, Android ve İOS cihazlarda sorunsuz bir şekilde oynayabileceğiniz eşsiz bir oyundur. 

Görkemli simülasyonlar ve kaliteli görüntü efektleri ile oyun daha da güçlendirilmiştir. Klasik macera ve strateji oyunlarına kıyasla daha farklı bir tasarıma sahiptir. Karanlık zindanların bulunduğu sıra dışı bir survivor oyunu olarak dikkat çekmektedir. 

Oyun içerisinde 50’den fazla alt sınıf ve benzersiz kişiliğe sahip 6 farklı karakter yer almaktadır. Her karakterin kendine has özellikleri ve yetenekleri bulunmaktadır. İlginç tuzaklar, garip yabancılar ve korkunç yaratıklar ile birçok kötü sürpriz sizleri bekliyor. Yaptığınız her hamlenin hayati önem taşıdığı bu oyunda çetin bir mücadeleye hazır olun. 

Çaresiz insanlar ile bolca karşılaşacağınız bu yolculukta onlara ya kılıç çekeceksiniz, ya da el uzatacaksınız. Dilerseniz karşınıza çıkan insanlardan güçlü bir savaşçı gurubu oluşturabilirsiniz. Doğru stratejiler uygulayarak ve doğru kartı oynayarak savaşı kazanmak sizin elinizde. Binlerce oyun severin tercih ettiği Dungeon Survivor 2, ücretsiz olarak oynayabileceğiniz muazzam bir macera oyunudur. 
 

YORUMLAR