Dynamite Headdy Classic 1.0 (ios)

Dynamite Headdy Classic

1.0
Dynamite Headdy Classic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SEGA'nın meşhur macera oyunu Dynamite Headdy artık cep telefonlarınızda.

İlk olarak 1994 yılında oyun tarihinde görülen ve çok eski bir kökene sahip macera oyunu olan Dynamite Headdy'de ana karakterimiz Headdy ile dünyayı kurtarmaya hazırlanın. Önemli özellikleriyle ön plana çıkan Headdy'nin vücutundan ayrılabilen kafası da en zorlayıcı özelliği. Rakiplere karşı saldırın ve dünyanızı kötülüklerden kurtarın!

Kötü Kral Demon'un dünyasına daldığınız bu oyunda düşmanlara saldırmak gayet eğlenceli ayarlanmış. Onlara saldırmak için herhangi bir yönde zıplayabilir veya Headdy'nin kafasını fırlatabilirsiniz. Bunun dışında Headdy'nin yerinden çıkabilen kafasını diğer kayalıklara fırlatarak engellerden kaçabilirsiniz. Ayrıac karakterinizin sağlık durumuna bakmalı ve zarar görürse onarıcı maddelerden takviye almalıdır.

1994 yılındaki grafikleri ve animasyonların birebir aynısını mobil platformuna getiren SEGA, bu anlamda kendine has oyun severlerini mutlu etmeyi başarıyor. Oyun içerisindeki müzik seçimleri de gayet başarılıyken karakterinizin birbirinden farklı özelliklerini kullanmayı ihmal etmeyin.

Hadi bu zorlu maceraya katılın ve gezegeni kurtarın. Unutmayın, havalı bir karakter her zaman kahraman olacaktır.

Dynamite Headdy Classic Özellikleri

  • Headdy'nin çıkabilen kafasını kullanarak düşmanları yenin.
  • Kötü kralı öldürün ve dünyanızı kurtarın
  • 28 ayrı patrona kafa tutun
  • Oynaması ücretsiz eğlenceli oyun