ESPN SportsCenter 4.0.5 (ios)

ESPN SportsCenter

ESPN SportsCenter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlar için ESPN tarafından geliştirilmiş spor uygulamasıdır.

ESPN, Amerika'da kurulan ve her türlü spor içeriğiyle ilgili haber yapan bir televizyon kanalı. Android cihazlardan sonra iOS cihazlara da mobil uygulamalarını çıkarmaya başladılar. Spor tutkunlarını memnun edecek uygulamalardan bir tanesi de ESPN SportsCenter.

Her türlü sporu, ligi ve turnuvayı bulabileceğiniz uygulamada futboldan amerikan futboluna, basketboldan beyzbola, Formula 1'den Nascar'a her türlü spor aktivitesini uygulamadan takip edebilir, skorlara erişebilirsiniz.

Uygulamanın en güzel özelliklerinden bir tanesi anlık bildirimlerin kişiselleştirilmesi diyebiliriz. Maç skoru, oyuncu değişimi, bitiş düdüğü gibi ayarlanabilir anlık bildirimler ile artık hiçbirşeyi kaçırmayacaksınız. Tabi ki sadece bildirimler değil, uygulama genel olarak kişiselleştirilebilir. Favori oyuncularınızı ve takımlarınızı ekleyebilir, haberleri okuyabilirsiniz.

Ayrıca uygulamanın bir de ana ekran widget'ı var. Bu widget ile uygulamayı açmanıza bile gerek olmadan favori maç sonuçlarını direk görebilirsiniz. Canlı maç skorları, en son haberler, video çekimler, derinlemesine analizler, kişiselleştirilebilir bildirimler ve daha fazlası ESPN'in spor uygulamasında sizleri bekliyor.