Evil Dead: Endless Nightmare 1.0 (ios)

Evil Dead: Endless Nightmare

1.0
Evil Dead: Endless Nightmare
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    32

  • Üretici

    Boomdash Digital Limited

Evil Dead: Endless Nightmare mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir korku oyunudur

Evil Dead: Endless Nightmare oyunculara heyecan dolu bir kaçış macerasına katılma imkanı veren bir mobil korku oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunu olan Evil Dead: Endless Nightmare'da ünlü Evil Dead filmlerinin geçtiği lanetli ormana konuk oluyoruz. Oyundaki maceramız ormanın içindeki kulübe içinde başlıyor. Birşeylerin ters gittiğini anladığımızda ise kulubeden kaçmaya başlıyoruz. Bizi durdurmak için ormanda yolumuza yaşayan ölüler çıkıyor. Oyun boyunca bu engellerle baş ederek en uzak mesafeye kaçmaya çalışmaktayız.

Evil Dead: Endless Nightmare birinci şahıs bakış açısından oynanan bir oyun. Bu da oyuna daha heyecanlı bir yapı kazandırıyor. Oyunda kaçarken bir yandan devrilen ağaçlardan ve sarmaşıklardan sıyrılmamız, diğer yandan düşmanlarımızla savaşmamız gerekiyor. Düşmanlarımızla savaşırken filmle özdeşleşen elektrikli testere ve pompalı tüfek gibi silahları kullanabilmekteyiz.

Evil Dead: Endless Nightmare bize kullandığımız silahları geliştirme ve bölüm sonu canavarlarıyla savaşma imkanı da veriyor.

YORUMLAR