Fairy Craft

Fairy Craft
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fairy Craft ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Minecraft benzeri bir mobil rol yapma oyunudur

Fairy Craft oyuncuları piksellerden yaratılmış bir dünyaya konuk eden bir mobil rol yapma oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir Minecraft alternatifi olan Fairy Craft'da büyülü bir hikaye bizi bekliyor. Oyunda bütün olaylar antik çağlardan beri uyumakta olan büyük bir şeytanın uyanmasıyla başlıyor. Bu şeytan çağlardır içinde biriktirdiği kötülüğü serbest bırakmak için sık bir orman örtüsüne sahip bir köyü seçiyor. Ormanın ruhunu ele geçiren şeytan gece olduğunda köylülere saldırıyor. Biz de bu şeytanı durdurmak için gönüllü olan bir kahramanı yönetiyoruz.

Fairy Craft hem oynanış, hem de grafikler açısından tıpkı Minecraft gibi. Oyunda temel olarak geceleri saldıran yaratıklara karşı kendimizi koruyabilmek için kaynak topluyoruz ve eşya ve bina inşa ediyoruz. Bu iş için Minecraft'ta olduğu gibi kazmamızı kullanıyoruz. Yaratıklar bize saldırdığında onlarla savaşmak için arbalet gibi silahları kullanabilmemiz mümkün.

Fairy Craft, Minecraft gibi piksel piksel karakter modellemelerine ve çevresel grafiklere sahip. Oyunda gece - gündüz döngüsü boyunca atmosfere uygun müzikler çalmakta. Farklı silah - silah modifikasyonu ve kolay kontroller oyunda bizi bekliyor.

YORUMLAR