Fatal Fury 1.0.0 (ios)

Fatal Fury

Fatal Fury
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fatal Fury, iPhone ve iPad'inizde ister arkadaşlarınıza karşı ister tek başınıza oynayabileceğiniz harika bir dövüş oyunu.

Fatal Fury, atari salonlarında oyun oynamanın meşhur olduğu dönemlerde PSX, Sega, PC platformlarında da kendisini gösteren oldukça popüler bir dövüş oyunu ve seneler sonra iPhone ve iPad’ler için indirilmeye sunulmuş durumda.

SNK tarafından geliştirilen efsane dövüş oyunu Fatal Fury, atari salonlarında en çok oynanan dövüş oyunları arasındaydı ve uzun süreli keyifli bir oynanış sunuyordu. Her ne kadar Mortal Kombat, Street Fighter kadar başarı yakalamasa da belli bir kullanıcı kitlesi vardı. Seneler geçti ve mobil platforma port edildi. Müzikleri, ses efektleri ve görselleri ile o günlere döneceğinizden eminim.

Hem iPhone ve iPad’de rahatlıkla oynanabilecek şekilde hazırlanan dövüş oyununda 16 karakter ile oynayabiliyoruz. Karakterler arasında Fatal Fury denilince akla ilk gelen isimlerden Terry Bogard, Andy Bogard, Joe Higashi’nin yanında Mai Shiranui, Geese Howard ve Wolfgang Krauser yer alıyor. Ayrıca orijinal oyunda gizli olan Ryo Sakazaki karakteri ile de oynayabiliyoruz.

Fatal Fury’nin iOS sürümünde iki oyun seçeneği sunuluyor. Karakterleri yakından tanıdığımız uzun soluklu oynanışın kapılarını açan hikaye modunun yanı sıra arkadaşınızı davet edip onunla kapışabileceğiniz bluetooth seçeneği yer alıyor. Böylesine popüler bir oyunda keşke diğer oyuncularla çevrimiçi oynama seçeneği de bulunsaydı ancak şu an için yok. Oyunun diğer bir eksi yanı ise ücretli olması. Bunların dışında herhangi bir eksik gözümü çarpmadı ve kesinlikle indirip oynamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR