Flick Soccer 15

Flick Soccer 15
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flick Soccer 15, iOs platformu üzerinde oynayabileceğini en iyi frikik atma oyunlarından bir tanesi olara ücretsiz sunuluyor.

Flick Soccer 15, falsolo ve muhteşem frikikler atarak kaleciyi geçmeye çalışacağını hem eğlenceli hem de ücretsiz iOS frikik atma oyunu. Etkileyici grafikleri sayesinde oynarken kendinizde geçmenizi sağlayan ve aynı zamanda oynadıkça bağımlısı olacağınız oyunda 5 farklı oyun modu bulunuyor.

Arkadaşlarınız ile kıyasıya yarışabileceğiniz oyunun en eğlenceli modu ise rakip ile sınırlı sürede en çok frikiği atmaya çalışma. Size verilen sınırlı sürede hızlı hızlı frikikler atarak en çok golü atmaya çalışıyorsunuz. Süre sonunda kim daha çok frikik golü attıysa o kazanıyor. Oyun tamamen ücretsiz fakat oyun mağazasında çok güzel bir kumsal paketi bulunuyor. 1.99 TL ödeyerek satın alabildiğiniz bu paket ile frikik atma olayını yeşil sahalardan kızgın kumlar ve kızlarla dolu kumsala taşıyorsunuz. Eğer oyunu deneyip beğenirseniz bu paketi mutlaka satın almanızı öneriyorum.

Oyunun en güzel yanı frikik atarken sizin de hissedeceğiniz hassaslık. Muhteşem kontrollere sahip olan oyunda topun kontrolü tamamen sizde oluyor ve frikiği kullanırken topu istediğiniz şekilde parmağınız ile yönlendirerek falsolu vuruşlar yapabiliyorsunuz. Sola vuracakmış gibi yapıp kaleciyi ters köşeye bile yatırabiliyorsunuz.

Eğer bu tür futbol, frikik ve penaltı atma oyunları oynamak hoşunuza gidiyorsa Flick Soccer 15'i mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum. Oyunun iOS versiyonu dışında Android versiyonu da bulunuyor. Android telefon ve tablet sahibi arkadaşlarınıza oyunu önerip onlarla birlikte karşılıklı frikik atabilirsiniz.

YORUMLAR