Football Planet

Football Planet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Football Planet, ücretsiz olarak sunulan eğlenceli ve yüksek kaliteli bir futbol kart oyunu olarak tanımlanabilir.

Football Planet, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir futbol oyunu olarak dikkat çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda tam anlamıyla bir futbol deneyimi yaşıyoruz. Grafikler her ne kadar gerçekçilikten ziyade eğlence ve mizah üzerine yoğunlaşsa da sunduğu deneyim itibariyle oyun çok üst seviyelerde yer alıyor.

Football Planet'da kart oyunu dinamiklerine yer veriliyor. Futbolcuların her biri kartlar haline sunuluyor. Elbette her birinin kendine has özellikleri ve becerileri var. Bu becerileri geliştirmek bizim elimizde. Satın alacağımı bonuslar ve güçlendiriciler sayesinde oyuncuların özelliklerini artırabiliyor ve bu sayede rakip üzerinde daha fazla baskı kurma şansına sahip olabiliyoruz.

Binlerce farklı futbolcu kartının sunulması rüya takımımızı kurabilmemize olanak sağlıyor. Yavaş yavaş takımımızı kurmaya başlayınca dünyanın her yerinden oyuncularla rekabet edebiliyoruz. Elbette gücümüze göre olanları seçmekte fayda var.

Oyunun en dikkat çeken noktaları arasında kart oyunu dinamikleri üzerine kurulu olmasına rağmen gerçek saha deneyimini de yaşatıyor olması. Kartlar üzerine yoğunlaşmak ve yapay bir futbol tadı vermek yerine oyuncularımızı saha üzerine dahi takip edebiliyoruz. Sahanın ve oyuncuların tasarımları gerçekten kalite kokuyor. Gerçekçilikten ziyade mizahi bir kalite sezinliyoruz.

Kart oyunu olmasının faydalarını kontrol mekanizmasına görüyoruz. Basit dokunmak hareketleri ile kartlarımızı seçebiliyor, oyuncu güçlendirmelerini ayarlayabiliyoruz.

Sonuç olarak Footbal Planet, ücretsiz olarak sunulan futbol oyunları arasında üst sıralara oynayabilecek kalitede bir yapım. Eğer eğlence dozu yüksek bir futbol oyunu denemek istiyorsanız bu kesinlikle Football Planet olmalı.