Galactic Nemesis

Galactic Nemesis
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Galactic Nemesis shoot em up türünde bir mobil uzay savaşı oyunudur

Galactic Nemesis bize nostaljik atari oyunlrını hatırlatan bir retro yapıya sahip olan ve klasik eğlenceyi mobil cihazlarımıza taşıyan bir uzay savaşı oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir shoot em up olan Galactic Nemesis'de uzayın derinliklerinde geçen bir maceraya atılıyoruz. Oyunumuzun hikayesi uzaylıların gezegenleri işgal etmek için galaksiye saldırmasıyla başlıyor. Biz de bu tehdit karşısında uzay gemimizin pilot koltuğuna atlıyoruz ve uzaya açılarak düşman gemileriyle yüzleşiyoruz. Maceramız boyunca dalga dalga bize saldıran düşman güçleriyle savaşırken bölümlerin sonunda kuvvetli bölüm sonu canavarlarıyla kapışıyoruz. Tansiyonun yükseldiği bu savaşlarda heyecan dolu anlar da bizi bekliyor.

Galactic Nemesis görünüm ve oynanış anlamında 70'li yılların sonunda yayınlanmış klasik bir oyun olan Space Invaders'a benziyor. Oyunda ekranda dikey olarak ilerlerken karşımıza düşman takımları çıkıyor. Düşmanlarımız bize ateş açarken mermilerinden kaçıyoruz ve manevra yaparken bir yandan da silahlarımızı kullanarak saldırıyoruz. Ekrandaki tüm düşmanları yok ettiğimizde ise yeni bir düşman dalgası üzerimize geliyor.

Galactic Nemesis basit bir şekilde oynanabilmekte.