Galactic Phantasy Prelude 1.7.1 (ios)

Galactic Phantasy Prelude

Galactic Phantasy Prelude
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Galactic Phantasy Prelude, iOS işletim sistemine cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz uzayda geçen bir macera ve aksiyon oyunudur.

Galactic Phantasy Prelude, iOS kullanıcılarının iPhone ve iPad cihazları üzerinde oynayabilecekleri uzayda geçen bir rol yapma, savaş ve aksiyon oyunudur.

Uzay geminize atlayarak uzayın derinliklerini keşfedeceğiniz, size verilen görevleri yerine getirmeye çalışacağınız ve düşmanlarınızla amansız savaşlara gireceğiniz oyun, gerçek bir uzay simülasyonu deneyimini tam anlamıyla oyunseverlere sunmaktadır.

Frigate, Transport, Destroyer, Cruiser, Battleship ve Battlecruiser gibi bir çok farklı uzay gemisi sınıfının yer aldığı oyunda kullanabileceğiniz büyüklü küçüklü toplam 46 adet uzay gemisi ve her uzay gemisi için farklı özelleştirme seçenekleri bulunmaktadır.

Devasa bir evren içerisinde istediğiniz rotayı takip edebileceğiniz oyun, aynı zamanda açık dünya haritasına sahip oyunlara da güzel bir örnek teşkil etmektedir.

Konsol kalitesindeki etkileyici grafikleri, sürükleyici oynanışı, ortama uygun oyun içi müzikleri, farklı uzay gemileri, inanılmaz savaş dinamiği, özelleştirme seçenekleri ve çok daha fazlasını sizlere sunan Galactic Phantasy Prelude, gerçekten uzay, savaş ve rol yapma oyunlarını seven oyuncular için mükemmel bir oyundur.

Uzay geminize atlayarak, evreni keşfetmeye hazırsanız Galactic Phantasy Prelude'ü hemen iOS cihazlarınız üzerine indirerek, oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR