Ghostbusters: Paranormal Blast

Ghostbusters: Paranormal Blast
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ghostbusters: Paranormal Blast yaratıcı bir FPS oyunudur

Ghostbusters: Paranormal Blast eğer gerçek hayatta hayalet avlamak isterseniz bize bolca eğlence sunabilecek FPS türünde bir mobil Hayalet Avcıları oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir hayalet avlama oyunu olan Ghostbusters: Paranormal Blast sanal gerçeklik yöntemini kullanarak gerçek görüntü ile hayalet yansımalarını birleştiriyor. Bu sayede evinizde, iş yerinizde veya sokakta hayalet avına çıkabiliyorsunuz. Oyun temel olarak mobil cihazınızın kamerasından alınan görüntülere hayaletleri yerleştiriyor. Size de bir plazma silahı veriliyorve bu hayaletleri avlamaya çalışıyorsunuz.

FPS yani birinci şahıs bakış açısıyla oynanan Ghostbusters: Paranormal Blast gerçekçilik açısından başarılı bir yapım. Oyunda kamera görüntülerine eklenen hayaletler ortam şartlarına uygun bir şekilde hareket ediyor. Plazma silahınızla ilk önce bu hayaletleri etkisiz hale getirdikten sonra hayalet kapanınızı kullanarak hayaletleri hapsetmeniz gerekiyor. Yakaladığınız hayaletler koleksiyonunuza eklenmekte. Verilen görevleri tamamladığınızda kullandığınız ekipmanları geliştirebiliyor ve daha güçlü hale gelebiliyorsunuz.

Ghostbusters: Paranormal Blast yüksek kaliteli hayalet modellemelerine sahip. Yaratıcı bir fikri mobil cihazlara taşıyan oyun keyifli zaman geçirmek için güzel bir seçenek.

YORUMLAR