Ghouls'n Ghosts MOBILE (ios)

Ghouls'n Ghosts MOBILE

Ghouls'n Ghosts MOBILE
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ghouls'n Ghosts MOBILE mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir platform oyunudur

Ghouls'n Ghosts MOBILE, 80'li yılların sonunda çıkış yapmış klasik Ghouls'n Ghosts oyununun mobil cihazlarla uyumlu hale getirilmiş versiyonu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınız ve iPad tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz bu retro platform oyunu, çıktığı dönemde atari salonlarında jetonlarımızı yutmasıyla ün kazanmıştı. Bir hayli zor olan Ghouls'n Ghosts'u bitiren oyuncu ise atari salonunun onur köşesine adını yazdırır, diğer oyuncular tarafından hürmetle ve saygıyla karşılanırdı. Artık bu eğlenceyi akıllı telefonlarımız ve tabletlerimiz üzerinde, birçok jeton parasına sınırsız olarak yaşayabiliyoruz.

Ghouls'n Ghosts MOBILE'de şovalye Arthur'u yöneterek Prenses Prin Prin'i ve şeytan tarafından öldürülmüş insanları tekrar hayata döndürmek için mücadele ediyoruz. Bu mücadelemizde yaşayan ölülerle, yaratıklarla ve bölüm sonu canavarlarıyla savaşmamız gerekiyor. Yolculuğumuzda farklı silahları ve zırhları toplayarak kahramanımızı geliştiriyoruz.

Ghouls'n Ghosts'un mobil sürümü dokunmatik ekranlarla uyumlu kontrollerin yanısıra Casual oyun modunu da beraberinde getiriyor. Bu oyun modu, Ghouls'n Ghosts'un zorluk seviyesini makul bir seviyeye çekmekte. Oyunun orijinal zorluk seviyesi de klasik oyun modunda korunuyor.