Governor of Poker 2 1.8.12 (ios)

Governor of Poker 2

Governor of Poker 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Governor of Poker 2, iPhone ve iPad severlerin cihazları üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceği eğlenceli bir iOS poker oyunu.

Governor of Poker 2, serinini lk oyunu tuttuktan sonra geliştirilerek uygulama mağazalarına sunulan poker oyununun ikinci versiyonu. İlk versiyona göre daha gelişmiş özelliklere ve detaylı fonksiyonlara sahip olan oyunda internet bağlantınız olmadan Texas Holdem Poker oynayabiliyorsunuz.

Tek oyunculu poker oyunu olarak geliştirilen oyunda farklı şehirlerde ve farklı poker salonlarında poker oynama keyfi sunuluyor. Ünlü pokerciler ile karşılaşarak hepsini yenmeyi başarırsanız en sonunda Poker Valisi oluyorsunuz ve Texas'ta poker sizden soruluyor.

Eğer poker oynamayı bilmiyorsanız fakat oynamak istiyorsanız üzülmeyin çünkü oyun başındaki eğitim sayesinde kolayca poker oynamayı öğrenmeniz mümkün. Sonrasında dişli pokerciler ile kendi salonlarında karşılaşarak el mi yaman bey mi yaman gösterebilirsiniz.

Oldukça kaliteli grafikleri ve eğlenceli oynanışı ile ön plana çıkan Governor of Poker 2 oyununun en iyi özelliği ise internet bağlantısı olmayan iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabiliyor olmanız. Böylece dilediğiniz zaman poker oynamak mümkün oluyor.

Eğer Texas Holdem oynayabileceğiniz bir poker oyunu arıyorsanız, Governor of Poker 2'yi iOS mobil cihazlarınıza hemen ücretsiz olarak indirin ve oynamaya başlayın.

YORUMLAR