Five Nights at Freddy's 4 APK

Five Nights at Freddy's 4 APK

kullanıcı

Five Nights at Freddy's 4 APK, küçük bir çocuğu canlandırdığınız birinci şahıs korku oyunudur.

Five Nights at Freddy's 4 APK'da, önceki oyunların yanı sıra daha değişik bir deneyim yaşıyorsunuz. Artık kameraları takip etmiyorsunuz. FNAF 4'te, küçük bir çocuğu canlandırıyorsunuz ve kapıları izleyerek yaratıkları savuşturmaya çalışıyorsunuz. Kapıları izleyerek yaratık karşısında dikkatli olmalı ve kendinizi sabah 6'ya kadar korumalısınız. 

Freddy Fazbear, Chica, Bonnie, Foxy ve daha birçok yaratığa karşı kendinizi koruma altına almalısınız. Elinizde sadece bir feneriniz bulunuyor. Koridorları ve odanızı bu fenerle aydınlatarak, robotları korkutabilirsiniz.

Five Nights at Freddy's 4 APK İndir

Oyundaki korku düzeyi, önceki oyunlara kıyasla daha fazla ve bu da oyunculara keyif vermişe benziyor. Five Nights at Freddy's 4 APK'da, oturup sadece kameraları izlemek yerine fazlasıyla oyunun içerisine giriyorsunuz ve korkutucu olaylara karşı mücadele veriyorsunuz. 

Ortamdaki korkutuculuğun haricinde, jumpscare'lar da müthiş gözüküyor. Daha korkutucu bir şekilde karşımıza çıkan jumpscare'lar, ayrıca korkunun tavan yaptığı yerlerde yüksek oranda karşımıza çıkıyor. Siz de Five Nights at Freddy's 4 APK indirerek, evdeki tüm sesleri dinleyin ve yaratıklara karşı dikkatli olun.

Five Nights at Freddy's 4 APK Özellikleri

  • Küçük bir çocuk olarak oynayın ve kapıları kontrol edin.
  • Elinizdeki feneri kullanın ve yaratıkları savuşturun.
  • Korkutucu jumpscare'ları deneyimleyin.
  • Sabah 6'ya kadar hayatta kalın ve oyunu başarılı bir şekilde bitirin.