Guild of Honor

Guild of Honor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Guild of Honor mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir RPG oyunudur

Guild of Honor güzel grafikleri bolca aksiyonla birleştirmeyi başarabilen bir mobil rol yapma oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir RPG olan Guild of Honor'da farklı kahramanlardan oluşan grupların maceraları konu alınıyor. Bir araya gelerek fantastik bir serüvene atılan kahramanlar büyülü güçlerin, kılıç ve kalkanın hakim olduğu diyarlarda şan, şöhret, altın ve büyülü eşyalar peşinde koşuyorlar. Biz de farklı kahramanları bir araya getirerek kendi kahraman ekibimizi oluşturuyoruz ve bu maceraya dahil oluyoruz.

Guild of Honor'da oyuncular 360 farklı kahraman arasından istediklerini bir araya getirerek kendi kahraman takımlarını yaratıyorlar ve sonrasında uzun bir serüvene başlıyorlar. Bu serüven boyunca yolumuza çıkan düşmanlarla savaşıyoruz ve galip geldiğimizde altın, tecrübe puanı, silah ve zırh gibi ekipmanlar kazanıyoruz. Tecrübe puanımız biriktikçe kahramanlarımız seviye atlayabiliyorlar ve yeni yetenekler öğrenip mevcut yeteneklerini güçlendirebiliyorlar. Gerçek zamanlı savaş sistemine sahip olan Guild of Honor'da savaşlar esnasında kahramanlarınızın özel yeteneklerini kullanarak karşı tarafa yüksek hasar verebiliyorsunuz.

Guild of Honor güzel grafikleri zengin bir içerikle birleştirmekte.

YORUMLAR