Hammer Quest 1.0.3. (ios)

Hammer Quest

Hammer Quest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    96

  • Üretici

    Albin Falk

Sınırsız koşu oyunları furyasına eklenen Hammer Quest, bu sefer eli balyozlu bir cengaverin kontrolsüz deparını konu alıyor.

Temple Run'dan alışık olduğumuz sırt kamerası ve bitmeyen bir koşu oyunu teması üzerine kurulmuş olan Hammer Quest, nedeni bilinmeksizin işyerini terk eden bir demirciyi konu alıyor. Orta çağ ambiyansının yakalanmaya çalışıldığı bu oyunda eli balyozlu bir demirciyi kontrol etmeniz gerekiyor. Bu sefer sizi arkanızdan kovalayan kötü sinir bozucu maymunlar yok ve elinizdeki balyozlarla küçük engelleri parçalayıp para toplayabiliyorsunuz. Sınırsız koşu oyunlarından alışık olduğunuz gibi, hiçbir zaman yavaşlamaya niyeti olmadığı için ölüme koşan bir delinin hayatta kalması için parmak reflekslerinizi zorlamanız gerekecek.

Deli oğlanın elindeki balyozlu koşu macerası olan Hammer Quest, yine de koşu oyunu sevenlere tavsiye edilebilecek bir oyun. Balyozunuzla ufak engelleri parçalayıp içindeki paraları topladığınız oyunda zamanlamayı tutturamazsanız bu engellere çarpıp hasar alıyorsunuz. Enerji barı olan kahramanınızın daha dayanıklı olabilmesi için bölüm sonuna kadar kazandığınız paralarla zırh alıp devam etmeniz mümkün. Tabii bu zırh her zaman işe yaramıyor. Deli olan ister ki etrafında yuvarlanan kayalardan geçsin, nehirden geçerken suyun dibine batmasın ve yerde duran lavın üstünde koşabilsin. Bunun olmayacağını bildiğimiz için bu oyunda gerçekleştirilmesi gereken ve sizin halletmeniz gereken kontroller var.

Koşu oyunlarından keyif alanlara Temple Run alternatifi sayılabilecek Hammer Quest, türün hayranlarına tavsiye edilebilir.

YORUMLAR