Happy Jump 1.8 (ios)

Happy Jump

1.8
Happy Jump
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Happy Jump, eğlenceli oyun yapısı ve grafikleri keyifli vakit geçirebileceğiniz başarılı iOS oyunlarından bir tanesidir.

Happy Jump, amacınızın çıkabildiğiniz kadar yukarı çkmak olduğu oldukça basit bir eğlence oyunudur. Tabi yukarı çıkarken aşağıya düşmemek için de dikkat etmeniz gerekiyor. Basit bir oyun olmasına rağmen oynadıkça bağımlılık yapan Happy Jump'da jöleden oluşan sevimli bir karakterin kontrol ediyorsunuz.

Oynamak için konsantrasyon ve dikkatinizin maksimum seviyede olması önemli etkenlerden biri. Renkli ve neşeli grafiklerleri yanında aynı şekilde uyumlu müzikleri sayesinde boşvakitlerinizi değerlendirebileceğiniz en iyi oyunlar arasında bulunan Happy Hump'ı tamamen ücretsiz olarak oynayabiliyorsunuz. Oyunda yükseklere çıkmak istiyorsanız, bir sonraki hamlelerinizi hızlıca düşünmeniz gerekiyor. Eğer başaramayıp düşerseniz, oyuna baştan tekrar başlıyorsunuz.

Eğlenceli ve çekişmeli bir oyun arayışındaysanız iOS cihazlarınıza Happy Jump uygulamasını ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR