Happy Soccer Physics 2.0.4 (ios)

Happy Soccer Physics

Happy Soccer Physics
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Happy Soccer Physics, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir spor oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Happy Soccer Physics, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz zevkli bir spor oyunu olarak dikkatimizi çekiyor. Farklı bir fizik motoruna sahip olan oyunda arkadaşlarınıza meydan okuyabiliyorsunuz.

Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz harika bir oyun olarak karşımıza çıkan Happy Soccer Physics, eğlenceli kurgusu ve basit oynanışıyla ön plana çıkıyor. Zevkli zamanlar geçirebileceğiniz oyunda rakibinizi devirmeye çalışıyorsunuz. Futbol oyunu, güreş, tank savaşı ve sumo gibi oyunları da içerisinde barındıran Happy Soccer Physics ile dilediğiniz türde oyunu oynayabiliyorsunuz. Oldukça basit bir oynanışa sahip olan oyunda dilerseniz tek başınıza dilerseniz de diğer arkadaşlarınızla birlikte bir deneyim yaşayabiliyorsunuz. Çocukların da ilgisini çekebileceğini düşündüğüm oyunda dikkatli olmalı ve yeteneklerinizi sergilemelisiniz. Happy Soccer Physics oyununu sakın kaçırmayın.

Happy Soccer Physics oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR