Hugo Troll Wars

Hugo Troll Wars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    226

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Hugo Troll Wars oyununda köyünüzü kurun ve güçlü ordunuzla düşmanları püskürtün.

Hugo Troll Wars, ordu kurma ve düşmanı yok etme temeline dayanan hem online hem de tek başınıza oynayabileceğiniz eğlenceli ve bağımlılık yaratan bir strateji oyunudur. Troll ve Cadılar adını taşıyan iki tarafın bulunduğu oyun, hem tek başınıza hem de online platformda savaşma imkanı sunuyor.

Kuzeyin derinliklerinde bir büyücünün bir trole yaptığı kötü bir şey sonucunda savaşa tutuşan trol ve cadıların mücadelesini konu alan Hugo Troll Wars oyununda ordunuzu kurup geliştirerek vatanınızı istila etmeye çalışan kuvvetleri geri püskürtmeye çalışıyorsunuz. Dünyanın dört bir köşesindeki düşmanlarla tek başınızı mücade edebilir veya dikkatlice seçtiğiniz müttefiklerle ordunuzu daha da güçlendirerek yenilmez gördüğünüz düşmanların kalesine girebilir ve her yeri yerle bir edebilirsiniz. Ordunuzu toplarla, okçu kuleleriyle, havanlarla, çeşitli tuzaklarla koruyabilirsiniz.

Savaşçılar, Büyücüler, Ejderhalar ve daha onlarca devasa yaratıktan oluşan ordularla savaşma imkanı tanıyan destansı savaş stratejisi oyunu, oldukça sade tasarlanmış menülerle sizi karşılıyor. Taraf (Trol mü? Cadı mı?) seçiminin ardından, adını girerek köyünüzü geliştirme adına çalışmalara başlıyorsunuz. Oyunu istediğiniz dilde oynayabiliyorsunuz. Ayarlar menüsüne giderek, oyunun başlangıcında beliren öğretici ve uzun yazıların Türkçe dilde görüntülenmesini sağlayabiliyorsunuz.

Hugo Troll Wars, bir yandan köyünüzü geliştirirken diğer yandan güçlü ordunuzla düşmanlara karşı gerek tek başınıza gerekse de arkadaşlarınızla online platformda mücadele edebileceğiniz süper bir strateji oyunu.