I Hate Fish

I Hate Fish
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

I Hate Fish ücretsiz olarak indirebileceğimiz ve sevimli solucan Earl'e tehlikeli yolculuğu boyunca yardım ettiğimiz bir oyun.

I Hate Fish, tehlikeli sularda umutsuzca yol almaya çalışan solucan Earl'ün hikayesini konu alan bir oyun. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunu iPhone ve iPad cihazlarımıza ücretsiz olarak indirebiliyoruz.

Oyun ilk bakışta platform oyunlarını andırıyor. Su altında geçtiği için oyun ilginç dinamiklere sahip. Tamamen el tasarımı olan 60 bölümde mücadele ediyoruz ve balıklara yem olmadan güvenli bölgeye ulaşmaya çalışıyoruz. Neyse ki bu yolda kullanabileceğimiz ölümcül bir silahımız var. Karşımıza çıkan tehlikeli deniz canlılarını bu silahla yok edebiliyoruz. Bunu yapmakta geç kalırsak ne yazık ki onlara yem oluyoruz.

Bu tarz oyunlarda görmeye alıştığımız upgrade seçenekleri bu oyunda da sunuluyor. İlk başlarda görece olarak daha güçsüzken bu güçlendirme seçenekleri ile karakterimizi daha güçlü bir hale getirebiliyoruz.

Çizgi film tadındaki göz alıcı görselleriyle dikkat çeken I Hate Fish, büyük küçük herkesin sıkılmadan oynayabileceği bir mobil oyun.

YORUMLAR