ICARUS

ICARUS
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ICARUS keyifli bir mobil uçak savaşı oyunudur

ICARUS eğer eskiden atari salonlarında oynadığınız klasik shoot em up türündeki arcade oyunları özlüyorsanız kaçırmamanız gereken bir uçak savaşı oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan ICARUS'un, eski oyunlarda yakaladığımız benzersiz eğlenceyi başarılı bir şekilde mobil cihazlarımıza taşıdığını söyleyebiliriz. 90'lı yıllarda bir hayli yaygın olan shoot em up oyunlarında uçağımızı kuşbakışı kamera açısıyla yönetirdik ve ekrandaki bütün düşmanları temizlemeye çalışırdık. ICARUS'ta da aynı şeyleri yapabiliyoruz; fakat arada güzel bir fark var; artık jetonlara bir servet harcamak zorunda değiliz.

ICARUS'ta evreni kurtarmaya çalışan kahraman pilotlardan birini seçerek oyna başlıyoruz. Athena, Ares ve Poseidon adlı özel uçaklarla savaşan kahramanlarımız maceramız boyunca uzaylılarla kendi gezegenlerinde savaşıyorlar. Teknolojinin ürettiği en gelişmiş uçaklar olan bu uçaklardan herbiri kendine has yeteneklere ve özel hareketlere sahip. Oyun boyunca yüzlerce farklı düşman türüyle karşılaşıyoruz; ayrıca dev bölüm sonu canavarları bize heyecan dolu anlar yaşatıyor. Bu dev düşmanlar özel saldırı stillerine sahipler; bu da bizim düşmana uygun strateji geliştirmemizi gerektiriyor.

ICARUS aksiyonun bir an olsun bile düşmediği bir savaş oyunu. Renkli grafikler kolay kontroller ve bahsettiğimiz yoğun aksiyonla birleşince ortaya güzel bir sonuç çıkıyor.

YORUMLAR