Into the Dead 2 0.8 (ios)

Into the Dead 2

0.8
Into the Dead 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    261

  • ÜRETİCİ

    PikPok

Into the Dead 2, iPhone ve iPad'de ücretsiz oynayabileceğiniz en iyi zombi oyunu.

Into the Dead 2, mobil platformda en fazla oynanan zombi oyunlarından. PikPok tarafından geliştirilen zombi temalı aksiyon – macera oyununun ikincisi ilk olarak iOS platformunda kendini gösterdi. Ücretsiz indirilmeye açılmasıyla sevindiren popüler yapımda ailemizi kurtarmak için bir zombi sürüsünü atlamamız gerekiyor.

Sadece Android platformunda 100 milyon indirmeye geçen zombi oyunu Into the Dead’in devamı niteliğinde hazırlanan Into the Dead 2, etkileyici bir girişle başlıyor. Ailemize kurtarmaya gelirken karşımıza ters yönden geçen bir aracın hemen ardından da zombinin çıkmasıyla direksiyonu nereye kıracağımızı şaşırıyor ve kaza geçiriyoruz. Tırın içerisinden çıkmayı başarıyoruz. Kazanın şokunu henüz üzerimizden atamamışken etrafımızı saran zombilerle mücadele etmeye başlıyoruz. İlk kullandığımız silah bir tabanca ancak yol aldıkça daha etkili silahlar alabiliyoruz. Zombiler arasından ısırılmadan sıyrılarak bir an önce ailemizi sağ salim bulmamız gerekiyor.

7 aksiyon yüklü bölüm, 60 aşama, yüzlerce de meydan okuma  dışında günlük ve özel etkinlik modları sunan Into the Dead 2, sürükleyici hikayesiyle diğer zombi oyunlarından ayrılıyor. Ücretsiz iken iPhone ve iPad cihazınıza indirip oynayın.

YORUMLAR