Jet Run: City Defender 1.2 (ios)

Jet Run: City Defender

1.2
Jet Run: City Defender
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    26

  • Üretici

    Wicked Witch

Jet Run: City Defender aksiyon dozu yüksek mobil oyunlardan hoşlanan kitleye hitap eden bir yapım. İncelemeye başlamadan önce belirtmeliyim ki oyun hem iPad hem de iPhone cihazlara ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Oyuna ilk girdiğimizde canlı ve dinamik grafikler bizi karşılıyor. Elbette geliştirilmesi gereken birkaç noktası mevcut fakat bunlar ufak tefek güncellemelerle giderilebilecek türden ayrıntılar. Fütüristik öğelerle zenginleştirilmiş olan oyunda alçaktan uçan bir aracı kontrol ediyoruz ve şehrin dar yollarında ilerlemeye çalışıyoruz. Bu esnada karşımıza çıkan birkaç düşmanı da etkisiz hale getirmeden etmiyoruz.

Oyunun en fazla dikkat çeken noktası ise sunulan gemilerin upgrade edilebilir olması. Bu tarz oyunlarda ilk bakılan özelliklerden biri oyunculara ne kadar serbestlik sunuyor olması. Neyse ki Jet Run: City Defender’ın üreticileri buna dikkat etmişler ve ortaya zengin bir oyun çıkmış. Oyun esnasında karşımıza çıkan altınları toplayarak gemimizi ve silahlarımızı upgrade edebiliyoruz.

Genel olarak Jet Run: City Defender başarılı bir aksiyon oyunu. Açıkçası ben oyunu oynamaktan keyif aldım ve sonsuz koşu türü oyunlar oynamaktan hoşlananların da aynı şekilde seveceğini düşünüyorum.

YORUMLAR