Jetpack Fighter

Jetpack Fighter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    35

  • Üretici

    Hi-Rez Studios

Jetpack Fighter mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir side scroller oyunudur

Jetpack Fighter boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olan side scroller türünde bir mobil aksiyon oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Jetpack Fighter'da Mario benzeri bir hikaye konu alınıyor. Hatırlanacağı üzere Mario'da kahramanımız kaçırılan prensesi kurtarmaya çalışıyordu. Jetpack Fighter'da da ounumuzun ana kahramanı kız arkadaşıyla dondurma yerken kız arkadaşı kötü robotlar tarafından kaçırılıyor ve bu olaydan sonra kahramanımız kız arkadaşını kurtarmak için uzun bir yolculuğa çıkıyor. Biz de ona bu macerasında kılavuzluk ediyoruz ve kötü robotlarla savaşmasına yardımcı oluyoruz.

Jetpack Fighter'ın oynanışı oldukça kolay. Oyunda kahramanımız jet gücünden faydalanarak havada süzülerek yol alıyor. Kahramanımızı yönlendirmek ve robotlara saldırmasını sağlamak için ekranda parmağımızı gitmek istediğimiz yöne doğru sürüklememiz yeterli. Düşmanlarımız bize saldırırken reflekslerimizi kullanmamız ve saldırılardan kaçmamız gerekiyor. Oyun boyunca heyecanlı bölüm sonu canavarları yapabiliyoruz.

Jetpack Fighter'da kahramanımızın kullandığı silahları toplayacağımız altın ve özel parçalarla geliştirebiliyor ve yeni silahlar yaratabiliyoruz. Oyun genel olarak göze hoş görünüyor.

YORUMLAR