Kent FM 1.0 (ios)

Kent FM

1.0
Kent FM
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kent FM uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızdan nostaljik şarkıları dinlemeye başlayabilirsiniz.

Kent FM uygulaması, adından da farkedebileceğiniz gibi iPhone ve iPad kullanıcılarına yönelik olarak hazırlanmış bir radyo dinleme uygulaması olarak karşımıza çıktı. Kent FM’i dinlemenize olanak tanıyan uygulama, böylece mobil cihazınızı taşıdığınız her yerde yetmişlerin, seksenlerin ve doksanların müziklerini de beraberinizde götürmenize yardımcı oluyor.

Ücretsiz olarak sunulan ve temelde tek ekranlı bir arayüze sahip olan uygulama, onu açmanızla birlikte radyo yayınını internet üzerinden almaya ve size dinletmeye başlıyor. Ancak devamlı olarak radyo dinlemenin özellikle 3G bağlantılar üzerinde kota tüketici bir yapısının olması nedeniyle uzun vadeli kullanımlarda WiFi bağlantılarının çok daha işinize yarayacağına inanıyorum.

Uygulamanın arayüzünde sadece bir ses ayarlama butonu yer alıyor ve bu butonu kullanarak ses düzeyini değiştirebiliyorsunuz. Elbette istediğiniz anda pause butonuna basarak radyo yayınını geçici olarak durdurmanız ve daha sonra yeniden dinlemeye devam etmeniz de mümkün. Ancak kötü bir internet bağlantınız varsa durdurma ve başlatma işlemlerinde geçici duraksamalar olabileceğini de unutmayın.

Çalışması esnasında herhangi bir sorun, kesinti ya da performans sıkıntısı bulunmayan Kent FM radyo dinleme uygulaması, kendinizi müzik dinleme ihtiyacı içerisinde hissettiğinizde yanınızda olacaktır.