Lara Croft GO 1.0.47768 (ios)
Lara Croft GO
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    105

  • Üretici

    SQUARE ENIX

Lara Croft GO mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz sıra tabanlı bir macera oyunudur

Lara Croft GO oyun dünyasının en ünlü kahramanlarından olan Lara Croft'un yeni maceralarını konu alan bir mobil strateji oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bu yeni Tomb Raider oyununda Lara Croft unutulmuş bir medeniyetin kalıntılarına yolculuk ediyor ve Zehir Kraliçesi'nin sırlarını ortaya çıkarmaya çalışıyor. Antik harabelerde geçen oyunda karşımıza ölümcül tuzaklar ve düşmanlar çıkarken taktiksel yeteneklerimizi kullanarak bu tehlikelerden sıyrılmaya çalışıyoruz.

Lara Croft GO daha önceki Tomb Raider oyunlarından farklı bir yapıya sahip olan bir mobil oyun. Sıra tabanlı bir bulmaca çözme oyunu olarak tanımlanabilecek Lara Croft GO'da antik harebelerde yol alırken her hareketimizi bir satranç oyunu gibi hesaplayarak ilerlememiz gerekiyor. Karşımıza çıkan bulmacaları çözmek için ihtiyacımız olan eşyaları buluyoruz ve yeri gelince kullanıyoruz. Düşmanlarımızla yaptığımız savaşlar da bu şekilde bir bulmaca çözme işi gibi geçiyor. Oyunda Lara'yı parmaklarınızı ekranda sürükleyerek yönetebilmniz mümkün.

Lara Croft GO atmosfer anlamında gayet başarılı bir oyun. Loş ışıklandırmaya sahip harabelerde göreceğiniz zayıf ışık sızıntıları ve ortam ile uyumlu müzikler sizi oyunun içerisine çekiyor. 5 bölüm boyunca 75 bulmacayı çözdüğünüz Lara Croft GO'da gizli eşyaları toplayarak Lara'ya yeni kostümler açabilmeniz mümkün.

YORUMLAR