LEGO City My City 2

LEGO City My City 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    68

  • Üretici

    The LEGO Group

LEGO City My City 2 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir açık dünya lego oyunudur

LEGO City My City 2, Lego'nun şu ana kadar yayınladığı en başarılı mobil oyunlar arasında yer alan açık dünya tabanlı bir şehir kurma oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan LEGO City My City 2'de oyunculara kendi şehirlerini inşa edebilme imkanı veriliyor. Oyunda lego parçalarından oluşmuş bir şehre konuk oluyoruz ve bu şehrin ihtiyaç duyduğu binaları inşa etmek ve en görkemli şehri ortaya çıkarmak için çabalıyoruz. Bina inşa etmek için kullanacağımız lego parçalarını ve parayı da oyundaki sayısız eğlenceli görevden dilediğimizi yaparak kazanabiliyoruz.

LEGO City My City 2'de görevleri tamamlayabilmek için farklı türde araçlar kullanmamız gerekiyor. Yangın görevleri için itfaiye aracını, suçluları yakalamak için polis araçlarını, sahi güvenliğini sağlayabilmek için de tekneleri kullanabiliyoruz. Oyunun güzel yönü ise her oyuncunun kendi araçlarını inşa edebiliyor oluşu. Oyunda toplayacağımız lego parçalarıyla uçuk tasarımlar ortaya çıkarabiliyoruz. Örnek olarak; pervane taktığımız bir telefon kulubesiyle bir helikopter gibi uçabilmemiz mümkün. 

LEGO City My City 2 hem grafik kalitesi hem de içerik zenginliğiyle tatmin edici bir oyun tecrübesi sunuyor, oyunda herhangi bir uygulama içi satın alım işlemi olmaması da büyük bir artı puan.

ARTILAR

Çılgın arabalar tasarlayabilme imkanı

Güzel grafikler

Keyifli görevler

EKSİLER

YORUMLAR