LEGO ULTRA AGENTS Antimatter

LEGO ULTRA AGENTS Antimatter
ÜCRETSİZ
0  
1  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    28

  • Üretici

    LEGO Group

LEGO ULTRA AGENTS Antimatter içerisinde farklı türde mini oyunlar barındıran bir mobil macera oyunudur

LEGO ULTRA AGENTS Antimatter farklı ve eğlenceli mini oyunları bir araya getirerek çizgi roman  tadındaki bir hikayeyle birleştiren bir mobil macera oyunu.

Dünyaca ünlü oyuncak firması LEGO tarafından yayınlanmış resmi bir LEGO oyunu olan LEGO ULTRA AGENTS Antimatter iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlara ve iPad tabletlere ücretsiz olarak indirilebiliyor ve herhangi bir uygulama içi satın alım işlemi içermiyor. Serinin ikinci oyunu olan LEGO ULTRA AGENTS Antimatter, hikayeye ilk oyunun kaldığı yerden devam etmekte. İlk oyunda Astor City şehrini kötü kahramanlara karşı korumaya çalışmıştık ve galip gelmiştik. Fakat kısa bir süre sonra bunun tam bir galibiyet olmadığını anlıyoruz ve kötü kahramanlar arkasında gerçek bir tehdidin var olduğunu öğreniyoruz. Antimatter adlı bu tehdir bütün iyi Astor City sakinini kötüye dönüştürene kadar durmayacaktır. Artık bize düşen görev de Antimatter'a karşı koymaktır.

LEGO ULTRA AGENTS Antimatter'da bizi yeni bir karargahın yanında yeni araçlar, yeni ekipmanlar ve yeni düşman türleri bekliyor. Bir çizgi roman okur gibi takip ettiğimiz hikaye sırasında karşımıza bölüm sonu canavarlarıyla savaştığımız veya zorlu bulmacaları çözmek için uğraş verdiğimiz mini oyunlar çıkıyor. Bu sayede etkileşimli bir hikaye anlatımı gerçekleştiriliyor. Her yaştan oyuncuya hitap eden LEGO ULTRA AGENTS Antimatter eğer serinin ilk oyununu beğendiyseniz hoşunuza gidecektir.

YORUMLAR