Linda Brown: Interactive Story 1.3.2 (ios)

Linda Brown: Interactive Story

Linda Brown: Interactive Story
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Linda Brown: Interactive Story, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz hikaye tabanlı bir oyundur.

Linda Brown: Interactive Story, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz hikaye tabanlı bir oyun olarak dikkatimizi çekiyor. Basit bir oynanışa sahip olan oyunda keyifli zaman geçirebiliyorsunuz.

Boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz eşsiz bir oyun olan Linda Brown: Interactive Story, farklı türdeki hikayeleri ve olaylarıyla ön plana çıkıyor. Oldukça kolay bir oynanışa sahip olan oyunda seçimlerinize göre şekillenen bir hikayenin içerisine giriyor ve keyifli zamanlar geçirebiliyorsunuz. Romantizmin ve suçun tavan yaptığı oyunda gizemli olayları çözmeye çalışıyorsunuz. Merak duygusunu tetikleyen oyunda bir hayli eğleniyorsunuz. Özellikle kızların beğenerek oynayabileceği oyunu mutlaka denemelisiniz. Eğer hikaye tabanlı oyunlardan zevk alıyorsanız Linda Brown: Interactive Story mutlaka telefonunuzda olması gerekiyor. Tamamı el çizimi renkli grafikleriyle de dikkat çeken bu oyunu sakın kaçırmayın.

Linda Brown: Interactive Story oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR