Line Of Defense Tactics 1.01 (ios)

Line Of Defense Tactics

Line Of Defense Tactics
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Line Of Defense Tactics aksiyon dolu bir MMO oyunudur

Line Of Defense Tactics oyuncuları uzayda geçen özel bir maceraya davet eden ve iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarda oynanabilen MMO türünde bir mobil oyundur.

Line Of Defense Tactics'de 4 adet üstün yetenekli uzay askerinden oluşan bir takımı yönetiyoruz. Galaktik Komuta - GALCOM adına sahip bu ekip tehlike ve aksiyon dolu görevlere atılarak düşmanlarının karşısında zafere ulaşmak için çabalıyor. Oyunda takımımızda yer alan askerleri yetiştirerek özelliklerini geliştiriyoruz, yeni silahlar ve ekipmanlar satın alarak takımımızı güçlendiriyoruz ve daha zorlu düşmanlarla çarpışıyoruz. Görevlerimiz bizi hem uzay boşluğunda devasa uzay gemileriyle savaşmaya hem de farklı gezegenlerde sıcak çatışmalara girmeye zorluyor.

Line Of Defense Tactics oldukça yüksek görsel kaliteye sahip. Göze hoş görünen grafik yapısı eğlenceli bir oynanışla birleşmekte. Oyunda yeni silahları ve ekipmanları keşfedebilmenin yanında farklı araçları, dev robotları ve uzay gemilerini kullanabiliyoruz. Bunun yanında hava bombardımanları çağırabilme ve android gibi yardımcı ekipmanların desteğini alabilme oyuna renk katıyor.

Gerçek zamanlı taktiksel bir savaş yapısı sunan Line Of Defense Tactics'ın ilk 3 bölümü ücretsiz olarak oynanabilmekte. Oyunun geri kalan bölümlerini 4.99 $ karşılığında açabiliyorsunuz.

YORUMLAR