Little Big Guardians.io 1.0.0.9 (ios)

Little Big Guardians.io

Little Big Guardians.io
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    0

  • Üretici

    Heng Xia

Karakterinizi besleyin ve diğer oyuncularla savaşın!

Little Big Guardians.io düşük boyuta sahip olan fakat eğlenceli bir mobil oyundur. iPhone ve iPad cihazlarınız için ücretsiz olarak indirebileceğiniz Little Big Guardians.io oyununda, karakteriniz ile birlikte ilginç maceralara yelken açıyorsunuz. 

Little Big Guardians.io oyununda karakteriniz ve diğer oyuncularla birlikte aynı bölüme yerleştiriliyorsunuz. Amacınız bölümde bulunan nesneleri keserek yemek ve beslenmek. Beslendikçe büyüyor ve diğer oyunculardan daha güçlü hale geliyorsunuz. Bu yüzden her nesneyi kesmeye ve yemeye çalışın. Oyunda güçlü olan karakter bölümün kazananı oluyor. Bu yüzden bu bölümdeki güçlü karakter olmaya özen gösterin. Oyunun sol üst köşesinde bulunan liderlik tablosuna bakarak kimin birinci kimin sonuncu olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz. Bu tabloya göre kendinizi geliştirebilir ve liderlik tablosundaki birincilik makamına yerleşebilirsiz. Oyunda bulunan ek silah ve kıyafet seçenekleri ile de karakteriniz geliştirebilmeniz mümkün.

Eğlenceli müzikleri ve ilginç grafikleri ile birlikte Little Big Guardians.io oyununu oynarken oldukça eğleneceksiniz. Hemen şimdi Little Big Guardians.io oyununu indirin ve  arkadaşlarınızı da oyuna davet ederek bir turnuva başlatın.

YORUMLAR