Magic Rampage 1.8.6 (ios)

Magic Rampage

Magic Rampage
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Magic Rampage ücretsiz olarak oynayabileceğiniz en iyi RPG ve aksiyon oyunlarından bir tanesi.

Magic Rampage, iPhone ve iPad cihazları üzerinde oynayabilecekleri ücretsi bir rol yapma ve aksiyon oyunu arayanların göz önüne alması gereken seçenklerden bir tanesi.

Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda kontorlümüze verilen karakterler tehlikeli bir yolculuğa çıkıyor ve karşımıza çıkan fantastik yaratıkları bize zarar vermeden yok etmeye çalışıyoruz.

Bol miktarda aksiyon öğesine sahip olan bu oyunda rol yapma oyunlarında karşılaştığımız karakter güçlendirmeleri, kişiselleştirmeler ve silahlar da mevcut. Ana karakterimizi bu öğeleri kullanarak sürekli olarak daha güçlü hale getirebiliyoruz. Elbette gücümüz arttıkça karşımıza çıkan düşmanların da kapasiteleri gözardı edilemeyecek derecede artıyor.

Bonus bölümler, farklı oyun modları ve bölüm sonu canavarlarıyla oyuncuları daima diken üzerinde tutmayı başaran Magic Rampage uzun süre boyunca sıkılmadan oynanabilecek bir oyun. Oyunda dikkatimizi çeken öğelerden birisi de bölüm tasarımları ve animasyonlar.

Retro oyunseverler üzülebilir fakat bu oyunda 8 veya 16 bitlik tasarımlara yer verilmiyor. Kalite üst seviyelerde seyrediyor diyebiliriz. Platform, aksiyon RPG oyunlarına ilginiz varsa Magic Rampage size göre bir oyun.

YORUMLAR