MenüyeBak 1.0 (ios)

MenüyeBak

1.0
MenüyeBak
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MenüyeBak uygulaması ile çevrenizde bulunan restoranların menülerine göz atabilir ve diğer kullanıcıların yorumlarına bakarak karar verebilirsiniz.

MenüyeBak hem iPhone hem de iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir restoran rehberi uygulamasıdır. Uygulama tamamen lokasyon bazlı alışmaktadır. Bu özelliği ile kullanıcıların çevrelerinde bulunan restoranları tespit ediyor.

Haritada sunulan restoranlar arasından dilediğinizi seçip hakkında detaylı bilgilere erişim sağlayabilirsiniz. Sunulan seçenekler arasında hoşunuza giden restoranların menülerine göz atabilir ve diğer kullanıcılar tarafından yapılan yorumları gözden geçirebilirsiniz. Herhangi bir restoranın menüsünü, servis kalitesini ve diğer detaylarını merak ediyorsanız MenüyeBak ile bu bilgilere kolayca erişebilirsiniz.

Temel özellikler;

  • Lokasyon bazlı restoran bulma sistemi
  • Diğer kullanıcıların verdiği puanlara göz atma
  • Yeni restoranlar keşfetme
  • Merak ettiğiniz ürünleri tarayın ve yeni menüler keşfedin

Uygulamayı herhangi bir restorandayken oranın en popüler menüsünü görmek için de kullanabilirsiniz. Resimlerle zenginleştirilen arayüzde kullanıcıların ihtyiacı olabilecek her türlü bilgiye kolayca erişim sağlanabiliyor.

YORUMLAR