n11.com

n11.com

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 16,026
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici n11

n11.com Android uygulaması ile binlerce markanın yüzlerce ürününe ulaşabilir, indirimli ürünlerden anında haberdar olabilirsiniz.

n11.com, modadan kozmetiğe, elektronikten ev eşyalarına, oyundan otomotive yüzlerce ürünü kampanya ve indirim fırsatlarıyla kullanıcılara ulaştıran bir alışveriş sitesidir. Marka, renk, ürün çeşidi ve fiyat bazında arama yaparak aradığınız kriterlere en uygun ürünleri karşınıza çıkaran uygulama hem telefon hem de tabletlerde kullanılabiliyor.

Alışverişin uğurlu adresi sloganı ile hizmet veren n11.com Android uygulaması binlerce mağazanın yüzlerce ürününü cebinizden inceleme ve anında satın alma fırsatı sunuyor. Gelişmiş filtreleme özelliğini kullanarak sadece tercih ettiğiniz markaların ürünlerinin listelenmesini sağlayabiliyorsunuz. Moda, Elektronik, Ev ve Yaşma, Spor, Oyun, Otomativ ve daha onlarca kategoride en çok satılan ürünleri, o gün indirimde olan ürünleri, ünlü markaların indirimleri ürünleri ayrı ayrı görebiliyorsunuz.

Alışverişlerinizi güvenli bir şekilde tamamlamanızı sağlayan Ödeme Koruma Sistemini de sahip olan uygulamanın ilginç bir özelliği ise “Sallamatik”. Cihazınızı sallayarak puanlar biriktirebiliyor ve bu puanları kullanarak ürünleri indirimli olarak satın alabiliyorsunuz. Puanlar cihazınızı sallama hızınıza göre belirleniyor ve gün içerisinde sadece 1 kez kullanma hakkınız var. Bunun dışında sadece uygulama içerisinde gezinerek te indirim kazanabiliyorsunuz. Tabii ki bu indirim belli bir süre için geçerli oluyor.

n11.com, alışverişi seven herkesin kesinlikle yüklemesi gerektiğini düşündüğüm geniş kapsamlı bir mobil uygulama.