Microsoft Family Safety

Microsoft Family Safety

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 114
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Microsoft Corporation

Microsoft Family Safety (Android): Aileniz için dijital sağlık uygulaması

Microsoft Family Safety (Android), dijital sağlık uygulaması. Microsoft Aile Güvenliği ile aileinizin çevrimiçi ve çevrimdışı güvende kalmasına yardımcı olun. Microsoft Aile Güvenliği uygulaması, sevdiklerinizi dijital ve fiziksel güvenlikle korumanızı sağlar. Çocuklarınızla çevrimiçi ve gerçek dünyada sağlıklı alışkanlıklar geliştirme hakkında konuşmayı kolaylaştırmaya yardımcı olur. Microsoft Family Safety ile çocuklarınıza öğrenme ve büyüme için özgürlük verirken ailenizin güvende kaldığını unutmayın.

Çocuklarınızın interneti keşfetmesi için güvenli bir alan oluşturun. Uygunsuz uygulamaları ve oyunları filtrelemek için ebeveyn denetimlerini ayarlayın ve Microsoft Edge’de çocuk dostu web sitelerine göz atmalarını sağlayın.

Çocuklarınızın ekran süresi aktivitelerini dengelemelerinee yardımcı olun. Android, Xbox veya Windows’ta belli uygulamalar ve oyunlar için sınırlar belirleyin. Veya Xbox ve Windows’taki cihazlarda ekran süresi sınırlarını ayarlamak için cihaz yönetimini kullanın.

Aileinizin dijital etkinliğini daha iyi anlamak için etkinlik takibini ayarlayın. Çevrimiçi etkinlik hakkında konuşmak için çocuklarınızın etkinliğini haftalık e-postada görüntüleyin.

Çevrimdışıyken bağlı kalmak için konum paylaşımını kullanın. Ailenizin nerede olduğuna ilişkin bilgi sahibi olmak ve konumunuzu paylaşmak için aile takibini kullanın. Ayrıca iş ve okul gibi sıklıkla gidilen yerleri keşfedin.

Microsoft Aile Güvenliği ile aileniz için uygun filtreleri, sınırları ve izinleri ayarlayabilirsiniz.

Microsoft Family Safety Özellikleri

  • Etkinlik raporları - Sağlıklı dijital alışkanlıklar geliştirin
  • Ekran süresi - Ekran süresi dengesini bulun
  • İçerik filtreleri - İçerik filtreleriyle güvenliği sağlayın
  • Aile yeri takibi - Sevdiklerinizi bulun