Mother of Myth Season II

Mother of Myth Season II
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mother of Myth Season II ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir RPG oyunudur

Mother of Myth Season II eğer fantastik hikayeye sahip RPG oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil rol yapma oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon RPG oyunu olan Mother of Myth Season II'de tanrılar ve titanlar arasındaki büyük savaşın bir parçası oluyoruz. Tanrıların yarattığı dünyayı ve bütün canlıları yok etme niyetinde olan titanlar kana susamış canavarlarla birlikte dünyaya saldırıyor. Tanrılar ise dünyayı kurtarmak için bizi seçiyor ve bizi eşsiz güçlerle donatıyor. Dünyayı kurtarmak için titanlarla ve canavarlarla yüzleşiyoruz ve bolca aksiyon içerisine dalıyoruz.

Mother of Myth Season II'nin Diablo ile yaygınlaşan hack and slash tarzı savaş sistemine sahip bir oyun olduğu söylenebilir. Oyunda bütün karşılaşmalar gerçek zamanlı olarak yapılıyor. Düşmanlarınıza saldırmak için otomatik saldırılarınızın yanısıra büyülü yeteneklerinizi kullanıyorsunuz. Bu yetenekler belli bir tazeleme süresine sahip. Aynı etneeği tekrar kullanabilmek için biraz beklemeniz gerekiyor. Bu nedenle yeteneklerinizi doğru anda kullanmanız önem taşıyor.

Güzel grafiklere sahip olan Mother of Myth Season II'de dilerseniz diğer oyuncularla birlikte bölüm sonu canavarlarına karşı savaşabilir, dilerseniz arenada diğer oyunculara karşı savaşabilirsiniz.

YORUMLAR