Mr. Robot:1.51exfiltrati0n

Mr. Robot:1.51exfiltrati0n
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    86

  • Üretici

    Telltale Games

Mr. Robot:1.51exfiltrati0n, en çok izlenen hacker dizileri arasından olan Mr Robot'un resmi mobil oyunu.

Mr. Robot:1.51exfiltrati0n, ülkemizde de Amerika’daki kadar popüler olan hacker dizisi Mr. Robot’un ilk sezonunda yaşanan olaylar üzerine kurulmuş resmi nitelikli oyun. iOS platformunda da ücretli olarak indirilmeye açılan oyunda siyah şapkalı bir hacker olan Darlene’in telefonunu buluyoruz.

Hem iPhone hem de iPad’de oynanmak üzere tasarlanmış hacker oyunları arasından popüler bir diziden uyarlanmasıyla ayrılan Mr. Robot:1.51exfiltrati0n oyununda kaza eseri gezerken bulduğumuz bir hacker’ın telefonundan mesajlar gönderip alıyoruz. Dizinin karakterleriyle gerçek zamanlı olarak iletişimdeyiz ve kurduğumuz diyalog hikayeyi direkt olarak etkiliyor.

Dizinin ana karakterinin çalıştığı, büyük bir küresel teknoloji şirketi olan E-Corp’un mesajlaşma uygulamasını kullandığımız oyunda Contacts bölümünden kişilerimizi buluyor, Attachments bölümünden mesajlara ek gönderilen belgelerimize göz atıyor, Messages bölümünden de gönderdiğimiz – aldığımız tüm mesajlara bakıyoruz. Çok sade bir arayüz ancak Türkçe dil desteği olmadığından belli bir seviyede İngilizceniz yoksa oyundan keyif alamayacağınızı söylemem gerek.

YORUMLAR