My Little Pony 2.3.2 (ios)

My Little Pony

My Little Pony
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Little Pony, sevilen pony oyuncaklarının yer aldığı rengarenk ve ücretsiz bir çocuk oyunu.

My Little Pony, çocukların en çok oynadıkları oyuncaklar arasında olan pony’leri mobil platforma taşıyan bir Gameloft yapımı.

Hem iPhone hem de iPad’lere indirebildiğimiz ve ücretsiz olarak sunulan oyunda pony’lerin hayat sürdürdüğü Ponyville’e adım atıyoruz. Amacımız pony’lerin mutlu mesut yaşadığı, oyunlar oynayarak günlerini geçirdiği ışıl ışıl toprakları ele geçirip arkadaşlığı ortadan kaldırmak isteyen Nightmare Moon’a karşı koymak. Gecenin karanlığı çökmeden pony’lerimize yardımcı olmalıyız.

Bir dönemin sevilen animasyon dizisi ve çocukların elinden bırakamadığı My Little Pony karakterleri Rainbox Dash, Fluttershy, Applejack, Rarity, Pinkie Pie, Luna, Cadence ve tabii ki Twilight Sparkle ile oynama şansı sunan oyunda pony’lerimizin mutluluğu her şeyden önce geliyor. Onlara cennet hayatını yaşatmak için uğraş veriyoruz. Heyecanlı görevlerin yanında onlarla top zıplatma, elme toplama, teleskop, kristal madeni, sihirli kanatlar gibi çok eğlenceli mini oyunlar oynayarak vakit geçirebiliyoruz.

Karakterlerin yanında seslendirmelerin de aktarıldığı oyun hem arayüzü hem de oynanışıyla tamamen çocuklara hitap ediyor. Arayüz olabildiğince basit ve rengarenk hazırlanmış ve oynanış ta çocuğu uzun süreli oyalayacak derecede başarılı olduğunu söyleyebilirim. Mobilde oyun oynamaya meraklı çocuğunuz için gözünüz kapalı sunacağınız harika bir oyun diyebilirim. Ancak öncelikle uygulama içi satın alımları ve internet bağlantısını kapatmanız gerekiyor. Zira sürpriz satın alımlarla karşılaşabilirsiniz.

YORUMLAR