Talking Ben the Dog

Talking Ben the Dog

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 8,955
  • DOSYA BOYUTU 43.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Outfit7

Talking Ben the Dog, köpeklerle oyun oynamayı seven çocuğunuz veya küçük kardeşiniz için indirebileceğiniz en iyi oyun.

Talking Ben the Dog Türkçe adıyla Konuşan Köpek Ben oyunu, çocuğunuz veyahut küçük kardeşinizin beğenisine rahatlıkla sunabileceğiniz Windows 8.1 oyunlarından biri. Çocuklara özel hazırlandığından hem oynanış basit ve eğlenceli, hem de reklamlarla dolup taşmayan oyunda vakti zamanında kimya ile uğraşmış şimdi de bunalımda ne yaptığını bilmeyen bir köpekle dostluk kurmaya çalışıyoruz. Amacımız Ben ile oyunlar oynayarak onun dünyasına giriş yapmak ve mutlu olmasını sağlamak.

Konuşan Kedi Tom, Ginger, Angela oyunlarından sonra karşımıza çıkan Köpek Ben oyunu da hem tablet hem de bilgisayarda oynanabiliyor ve ücretsiz olarak geliyor.

Çocuklar için yaratılmış oyunda mevcut yaşamını yeme, içme, okuma üzerine kurmuş emekli bir kimya profesörü olan köpeğin yanına yaklaşmaya çalışıyoruz. Halinden sonra derece memnun olan köpeğimizle farklı yollarla iletişim kurmaya çalışıyoruz. Ancak öncelikle gazetesinden başını kaldırtmamız gerekiyor. Bu tabii ki kolay değil. Oyunlarımıza karşılık vermesini sağlamak için oldukça rahatsız etmemiz gerekiyor. Patilerini gıdıklama, dürtme, telefonda rahatsız etme ve daha nice hareketler yapmamız dikkatini çekiyor olsa da Ben’in asıl ilgisini laboratuvar çekiyor. Ben’i çalıştığı laboratuvara götürerek orada eski günleri hatırlatabiliyoruz. Hatta deney küplerini karıştırarak ona ufak oyunlar oynamamız bile mümkün.

Ben’le oyunlar oynamanın haricinde karnını doyurma şansına da sahibiz. Sevimli köpeğimizin yiyip içebileceği çok sayıda besin var. Ben’in yemek yerken veya birşeyler içerken verdiği tepkiler bir harika ve bu anları videoya çekip arkadaşlarımızla da paylaşabiliyoruz.

Konuşan Kedi Tom, Ginger, Angela, Papağan Pierre oyunları gibi çocuklar için eğlenceli oynanış sunan Köpek Ben oyununu teknolojiye meraklı çocuğu ve kardeşi olan herkese öneririm.