Talking Tom 2

Talking Tom 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 41,946
  • DOSYA BOYUTU 77.83 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Outfit7

Talking Tom 2 oyununda konuşan sevimli kedi Tom, büyümüş olarak karşımıza çıkıyor.

Talking Tom 2 diğer adıyla Konuşan Tom 2 oyunu, evde evcil hayvan beslemek için başınızın etini yiyen çocuğunuz veya küçük kardeşiniz için tablet ve bilgisayarınıza indirip beğenisine sunabileceğiniz en iyi oyun diyebilirim. Küçük yaştaki çocuklar için hazırlandığından reklam içermeyen rengarenk - ilgi çekici arayüz ile gelen oyunda büyümüş olarak karşımıza çıkan Tom ile oyunlar oynamaya devam ediyoruz.

Talking Tom 2 İndir

Tüm platformlarda en çok ilgi gören çocuk oyunlarından Talking Tom (Konuşan Kedi Tom) oyununda sahiplendiğimiz sevimli yavru kedi Tom, yeni oyunda büyümüş olarak karşımıza çıkıyor. Her zamankinden daha hareketli bir şekilde karşımıza çıkan Tom ile yine birbirinden eğlenceli oyunlar oynuyoruz.

Başını okşama, gıdıklama, dürtme, elinden oyuncağını alma, kızdırma, hatta kese kağıdı patlatarak korkutma gibi Tom’un gülüp kıldıran mimiklerini görebildiğimiz ve reflekslerini test edebildiğimiz oyunlar oynayabiliyoruz. Tom ile doğrudan etkileşime geçmenin yanında muzur arkadaşını da devreye sokarak torba patlatma, yastık savaşı yapma, osutturma gibi sadece sevimli bir kedide gülünç duran oyunlara katılabiliyoruz.

Dediklerimizi harfiyen anlayabilen ve kendi ses tonuyla tekrarlayarak bizi bizden alan kedi Tom’u kişiselleştirme şansına da sahibiz. Ona yeni aksesuarlar satın alabiliyor, yeni kıyafetlerle bambaşka biri olmasını sağlayabiliyoruz.

Oyundaki Facebook ve YouTube seçenekleri ise Tom ile geçirdiğimiz eğlenceli vakti ölümsüzleştirmemize izin veriyor. Tom’un videosunu çekip YouTube atabiliyor veya Facebook’ta paylaşabiliyoruz.

Tom’un en sevimli halini gösteren mini oyunlar da içeren Talking Tom Cat 2 (Konuşan Kedi Tom 2) oyunu Windows platformunda da ücretsiz olarak karşımıza çıkıyor.