Next Glass

Next Glass
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Next Glass uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan kendinize uygun içecekleri keşfedebilirsiniz.

Next Glass uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının cihazlarında ücretsiz olarak kullanabilecekleri bir şarap tadım önerisi uygulaması diyebilirim. Bu şekilde tanımlayınca biraz kafa karıştırıcı olduğunu belirtmek gerek, dolayısıyla dilerseniz hemen uygulamanın gerçekleştirdiği işlemlere kısaca bir göz atalım.

Uygulamayı kullandığınızda, herhangi bir bira yahut şarabı tükettikten sonra o ürünü puanlamanız ve görüşlerinizi belirtmeniz gerekiyor. Belirttiğiniz bilgiler bir süre sonra uygulamanın sizin damak tadınızı anlamasını sağlıyor ve gelecekte hangilerini tüketebileceğinizi size önermeye başlıyor. Dolayısıyla kesinlikle seveceğiniz içecekleri tüketmeniz için gerekli tüm bilgiler sağlanmış oluyor.

Tabii ki elinize herhangi bir bira veya şarap geçtiğinde bunun sizin damak tadınızla ne kadar ilgili olduğunu tespit edebilmeniz için gerekli puanlama sistemi de yine Next Glass içerisinde mevcut. Uygulama içerisinde arkadaş takip etme ve takip edilme özellikleri de bulunduğu için dostlarınızın hangi ürünleri tüketmekten keyif aldıklarını, hatta size yakın damak tadı olanları da keşfedebiliyorsunuz.

Ürünlerin kalori düzeyleri, şeker içerikleri, alkol seviyeleri gibi konularda fikirler edinmek, böylece daha bilinçli bir şekilde alkollü ürünleri tüketmek de uygulama vasıtasıyla mümkün hale geliyor. Dilerseniz beğendiğiniz ürünleri sosyal ağ hesaplarınız üzerinden de paylaşabiliyorsunuz.

Sık sık içecek yorumları belirtmek, en iyi içecekleri tespit etmek ve tüketmek isteyenler kullanımı kolay ve gelişmiş bu uygulamaya göz atmalılar.

YORUMLAR