Nice Shot Golf

Nice Shot Golf
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nice Shot Golf mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir golf oyunudur

Nice Shot Golf eğer golf sporunu seviyorsanız ve mobil cihazlarınızda golf oyunu oynayarak eğlenceli bir şekilde vakit geçirmek istiyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil oyun.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir golf oyunu olan Nice Shot Golf'de renkli kahramanlarla birlikte zorlu golf turnuvalarına katılıyoruz ve kupayı kazanmak için farklı rakiplerle karşılaşıyoruz. Oyundaki temel amacımız doğru bir şekilde hamlelerimizi yaparak en az vuruşla topu deliğe göndermek. Bu iş için ince hesaplama yapmamız gerekiyor. Nice Shot Golf'de farklı golf alanlarını ziaret ediyoruz ve karşılaşmaları kazandıkça kahramanımızı kişiselleştirmek için kullanabileceğimiz çeşitli ekipman ve kostümlerin kilidini açabiliyoruz.

Nice Shot Golf'ü dilerseniz tek başınıza oynayabilir, dilerseniz online modda diğer oyunculara karşı oynayabilirsiniz. Gerçek zamanlı olarak yapılan karşılaşmalarda en fazla 4 oyuncu eşleşebilir. Nice Shot Golf'ün basit ve arcade tadında bir oynanışa sahip olduğu söylenebilir. Oyun göze hoş görünen grafiklerle süslenmiş.

YORUMLAR