Nosferatu - Run from the Sun 1.6.6 (ios)

Nosferatu - Run from the Sun

Nosferatu - Run from the Sun
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nosferatu - Run from the Sun, iOS cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz vampirli bir aksiyon oyunudur.

Nosferatu - Run from the Sun, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde oynayabilecekleri vampir temalı bir koşma oyunudur.

Şehir sokaklarında adeta terör estiren sevimli ve ölümcül bir vampir olan Nosferatu'nun hikayesine konuk olacağımız oyunda amacımız olabildiğince uzun süre ilerleyerek yüksek puanlar toplamaya çalışmak.

Aslında kötü bir amacı olmasa da güneşten kaçmak için uğraşırken karşısına çıkan insanları da acımasızca katletmek zorunda kalan vampirimiz ile koşacağız, zıplayacağız ve karşımıza çıkan altınları toplayacağız.

Facebook hesabınızla giriş yapabileceğiniz Nosferatu - Run from the Sun'da arkadaşlarınızın en yüksek skorlarını görüntüleyebilir ve onlara meydan okuyabilirsiniz.

Sınırsız bir koşma oyunu deneyimini sizlere sunan oyun, her ne kadar sıradan koşma oyunlarına benziyor olsa da sürükleyici hikayesi ve eğlenceli oynanışıyla bağımlılık yapmaktadır.

Uzun soluklu bir maceranın sizleri beklediği Nosferatu - Run from the Sun ile sınırsız eğlenceye hazır mısınız?

Nosferatu - Run from the Sun:

  • Oyun için güçlendiriciler
  • Tamamlamanız gereken görevler
  • Oyunu arka arkaya oynayabilirsiniz. Sınırsız bir eğlence
  • Başarımlar ve sıralama listeleri
  • Etkileyici 2 boyutlu grafikler
  • Etkileyici müzikler

YORUMLAR