Odnoklassniki 5.1.1 (ios)

Odnoklassniki

Odnoklassniki
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    2,841

  • Üretici

    Odnoklassniki Ltd

Odnoklassniki, Rusya tabanlı olarak kurulan ve kısa sürede tahmin edilenden çok daha fazla büyüyen bir sosyal ağ platformu.

Odnoklassniki, ilk olarak çıkardığı Android uygulamasından sonra iOS uygulamasını da yayınlayan bir sosyal ağ uygulaması. Ücretsiz olarak kullanım şansı sunan Odnoklassniki, Rusya merkezli kurulan bir servis. Bildiğiniz üzere Rusya ve civarınaki ülkeler Facebook'u kullanmak yerine benzer türde geliştirilen yerel uygulamalar kullanmayı tercih ediyorlar. Bu nedenle oldukça fazla kullanıcı sayısına sahip olan Odnoklassniki, bir anda çığ gibi büyüyebiliyor.

İngilizce dil desteği bulunan uygulama, web sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz özelliklerin de bir çoğuna sahip durumda. Fakat İngilizce bilseniz bile, uygulama üzerindeki pek çok kişi Rus yada benzeri ülkelerden olacağı için Ruısya bilmiyorsanız, iletişime geçmekte zorlanabilirsiniz.

Yeni ve enterasan şeyler keşfetmenizi sağlayan uygulama, arkadaşlarınız ve aileniz ile daima iletişim halinde olmanızı da sağlıyor. Farklı farklı fotoğraflar yükleyerek uygulama içerisinde filtreleme ve düzenleme ayarlarından daha güzel hale getirerek profilinize koyabiliyorsunuz.

Video konusunda da başarılı olan sosyal ağ, popüler videoları izlemenizi yada kendi videolarınızı yüklemenizi sağlıyor. Bunun dışında en son haberleri okuyarak siz de gruplara dahil olup sohbet edebiliyor ve yeni kişiler ile tanışabiliyorsunuz. Son olarak arkadaşlarınızı ücretsiz olarak arama özelliği ise en sevdiğim özelliklerden bir tanesi. Çok fazla kullanmamama rağmen oldukça başarılı bir uygulama olduğunu söyleyebilirim.

Ülkemizdeki erkeklerin Rus kızlarına olan düşkünlüğünü bilmeyeniniz yoktur. Durum böyle olunca Rus kızları ile dolu olan bir uygulamanın da ülkemizdeki kullanım rakamları hızlı bir şekilde artış gösteriyor. Fakat yazının başında da dile getirdiğim gibi İngilizce ve Rusça bilmiyorsanız iletişime geçme şansınız sıfır gibi bir şey. Eğer sadece İngilizce biliyorsanız yine çok fazla zorluk çekebilirsiniz. Rusça biliyorsanız, rahatlıkla herkesle sohbet edebilir ve tanışabilirsiniz.

YORUMLAR