Pair Solitaire 1.0.2 (ios)

Pair Solitaire

Pair Solitaire
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Vitalii Zlotskii tarafından geliştirilen en son oyunlardan bir tanesi olan Pair Solitaire, iOS işletim sisteminde çalışan bir kart oyunudur.

Pair Solitaire, iPhone ve iPad üzerinde oynanabilen bir kart oyunudur

Vitalii Zlotskii'nin geliştirdiği Pair Solitaire, isminde Solitaire geçse bile temel mantık olarak o hatırladığınız oyuna hiç benzemiyor. Temelde Solitaire fikrinden ortaya çıktığı görülse de oyunda amacımız kartları alt alta sıralamak değil; benzer kartları bulmak ve 52 kart içerisinde benzerleri yan yana getirmeye çalışarak, derin bir strateji kurmak ve en iyi puanı almaya çalışmaktan ibaret. 

Pair Solitaire'de de yine 52 kart bulunuyor. Bu kartlar rastgele şekilde, tek bir sürun üzerinde sıralanıyorlar. Oyunun en başında da anlatıldığı gibi oyuncular olarak siz de eşleşen kartları yok etmeye çalışıyorsunuz. Örneğin; 4 kart arasında şöyle bir sıralama var Maça As, Kupa 9, Maça 10, Karo 9... Böyle bir sıralamaya denk geldiğinizde buradaki dokuzlardan bir tanesine tıklayarak, oyunu liste dışına atabiliyorsunuz. Liste dışına kart attığınızda bütün kartlar bir yukarı kayıyor ve siz de yeni sıralamada aynı seçimleri yaparak ilerlemeye devam ediyor ve yüksek puan için çabalıyorsunuz. 

YORUMLAR