Penalty Soccer Cup 2014 1.0.0 (ios)

Penalty Soccer Cup 2014

Penalty Soccer Cup 2014
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Penalty Soccer Cup 2014, geçen sene düzenlenen Dünya Kupası'na geri dönerek penaltı atışları ile şampiyonu belirleyeceğiniz ücretsiz ve eğlenceli bir iOS penaltı oyunu.

Penalty Soccer Cup 2014, iPhone ve iPad sahibi futbol severlerin keyifli ve heyecanlı bir şekilde oynayabileceği hem ücretsiz hem de çok eğlenceli bir penaltı atma oyunu.

Geçtiğimiz yıl Brezilya'da düzenlenen Dünya Kupası 2014'ü konu alan oyunda, kupa heyecanını yeniden yaşayarak şampiyonu siz belirliyorsunuz. Tabi penaltı atışlarında hepsini gole çevirecek kadar yetenekliyseniz. Aksi taktirde, tavlayı koltuğunuzun alır gibi yenilip evinize dönüyorsunuz.

32 takımın bulunduğu şampiyonada siz favori takımınızı seçiyor ve rakipleriniz ile birer birer karşılaşmaya başlıyorsunuz. Oyunun kuralları ve oynanışı oldukça sade. Düz bir şekilde rakip takım ile sıra sıra penaltı atışı yaparak galip gelmeniz lazım. Galip gelebilmek için ise ya tüm penaltıları atmalı yada rakibinizin attıklarını kurtarmalısınız.

Oyundaki kontrol mekanizması tek tuş üzerine kurulu. Yani bir yandan televizyon izlerken, diğer yandan Penalty Soccer Cup 2014 oyununu oynamanız mümkün. Hem penaltıyı atarken hem de kaleci ile karşılarken oyuncuları tek parmak ile kontrol edebilmek mümkün. Grafik kalitesi açısından çok zengin olmayan oyunda sevimli ve çizgifilmimsi grafikler kullanılmış. Bu nedenle oyunun grafikleri kötü sayılmaz fakat daha iyisi olabilirdi.

Grup aşamalarından başlayarak finale kadar giderek 2014 Dünya Kupası'nı kaldırmaya çalışacağınız oyunda malesef Türkiye bulunmuyor. O nedenle Türkiye dışında sevdiğiniz diğer milli takımlardan bir tanesini seçerek şampiyonaya katılmanız gerekiyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan oyunu iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip mutlaka göz atmalısınız.

YORUMLAR