Pixelmon Hunter

Pixelmon Hunter
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pixelmon Hunter, Minecraft ve Pokemon öğelerini başarıyla birleştiriyor ve ortaya orijinal bir oyun çıkartıyor.

Biraz Pokemon ve bolca Minecraft öğeleri içeren Pixelmon Hunter'ı hem iPad hem de iPhone cihazlarımıza indirebiliyoruz. Oyundaki yegane amacımız rakiplerimizi bozguna uğratmak ve arenanın birincisi olmak. Elbette bunu yapmak pek kolay olmuyor çünkü karşımıza gerçekten çok güçlü rakipler çıkıyor.

Arenaya çıkmadan önce yanımızda yer alacak canavarı ve silahımızı seçiyoruz. Seçebileceğimiz canavalar farklı özelliklere sahipler. Dövüş tarzımıza en uygun olanı seçmek arenada önemli ölçüde avantaj elde etmemizi sağlıyor. Buna ek olarak seçeceğimiz silahın da hem taktiklerimiz hem de arenadaki performansımız üzerinde direkt etkisi var.

Arenadaki tem amacımız rakipleri yenmek değil aynı zamanda pixelmon'ları da toplamak. Ateş, su, elektrik, taş ve daha pek çok sayıda pixelmon tipi mevcut. Bunların hepsine hükmedecek gücü toplamamız gerekiyor. Bu da arenalarda başarı elde etmekten geçiyor.

Oyunun en ilgi çekici yanı iki farklı oyun moduna sahip olması. İsterseniz tekli oyuncu modunda botlara karşı savaşabilir, isterseniz de multiplayer modunda başka oyunculara karşı mücadele edebilirsiniz. Oyun her iki modda da gerçekten keyif veriyor fakat bana kalırsa multiplayer daha keyifli.

Grafik olarak Minecraft'tan esinlenen Pixelmon Hunter, farklı ve orijinal bir oyun denemek isteyen herkesin seveceği türden bir yapım. Her ne kadar bazı eksikleri olsa da gelecek güncellemeler ile düzeltileceklerine inanıyorum.

YORUMLAR