Pizza Picasso 1.2.2 (ios)

Pizza Picasso

Pizza Picasso
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pizza Picasso, iPhone ve iPad cihazlarınızda leziz pizzalar yapabileceğiniz eğlenceli bir çocuk oyunudur.

Pizza Picasso, hem oyun oynayıp hem de pizza yapımını öğrenebileceğiniz bir çocuk oyunu. iPhone ve iPad cihazlarınızdan rahatlıkla oynayabileceğiniz oyunda, bir pizza yapımına başından sonuna kadar ortak oluyoruz. Boş vakitlerinizi eğlenerek geçirebileceğiniz bir oyun olması sebebiyle denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

Pizza yapmak gerçekten marifet istiyor. Bizlere kolay gelse de bu işin ustaları ciddi bir emek sarfediyorlar. Daha önce yapmaya kalktınız mı bilmiyorum ama inanın 10 dakikada yemeye benzemiyor. Malzemeleri özenle hazırlamak, hamuru iyi mayalamak ve iyi pişirmek zorundasınız. Pizza Picasso oyunu bizlere bu serüvene başından sonuna kadar ortak olma imkanı veriyor. 

Oyuna ilk başladığınızda karşımıza malzemeler geliyor. Önce yeşil biberi, sonra da sırasıyla soğan, kırmızı biber, sucuk ve domatesi dilimliyoruz. Daha sonra hamurumuzu büyük bir özenle genişletmemiz gerekiyor. Pizza sosumuzu da aynı özenle yerleştirdikten sonra sıra malzemeleri yerleştirmeye geliyor. Bu noktada malzemeleri iyi yerleştirmenizi öneririm. Zira pişirdiğiniz zaman güzel bir görüntüsü olmasını istersiniz. Pişirirken ısıyı da iyi ayarlamayı unutmayın derim.

Bu tarz oyunları seven kullanıcılar Pizza Picasso'yu ücretsiz olarak indirebilirler. Pizza yaparken hem oyun oynamak hem de öğrenmek isterseniz oynamanızı öneririm.