PJ Party 1.0 (ios)

PJ Party

1.0
PJ Party
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Oyundaki karakterinize en şık pijamayı ve buna uygun göz rengi ve saç modeli seçerek, pijama partisindeki en şık kız olmasını sağlayın.

Kız çocuklarınızın severek ve eğlenerek oynayacağını düşündüğüm PJ Party oyunuyla, oyundaki kıza en güzel pijamayı seçerek pijama partisine katılmasını sağlayabilirsiniz.

Çocuklarınızın zorluk çekmeden, her şeye kolayca erişebileceği basit bir menüsü olan oyundaki amacınız, oyundaki karakterinize en şık pijama modellerinden birini seçerek arkadaşlarıyla organize ettikleri pijama partisinin en şık kızı olmasını sağlamak. Bunun dışında karakterinize bir göz rengi ve saç modeli de seçerek, güzel bir kombin yaratabilirsiniz. Oyun içerisinde pek çok pijama modeli ve gecelik modeli bulunuyor ve bunlar arasından seçim yapmak size düşüyor. Kız kıza güzel bir gece geçirmek için gereken tüm ihtiyaçlar oyun içerisinde yer alıyor.

Kız çocuklarınızın eğlenceli vakit geçirmesini ve farklı bir oyun deneyimi yaşayacağını düşündüğüm PJ Party oyununu iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

YORUMLAR